Želite li postati novim članom jedne od najboljih PR ekipa u regiji i šire – Savjetnik za odnose s javnošću u agenciji Manjgura, evo prilike da osvojite naša srca i povjerenje iskustvom, ali i novim idejama u području komunikacijskog menadžmenta.
Naš tim pojačan je mladim snagama, a sada trebamo i Savjetnika za odnose s javnošću, osobu s iskustvom, koja se upravo u Manjguri želi okušati u novim izazovima.

Nagrada koja Vas čeka –  najzanimljiviji posao savjetnika za odnose s javnošću koji možete zamisliti i prilika za stasati u vrhunskog stručnjaka. Kao podršku dobivate iskusnu ekipu koja radi predano i s guštom, pomičući granice i neprestano iskušavajući nešto novo.

Inače, manjgura znači curica po dubrovački. Nezgrapnog imena, ali neodoljiva. Radimo li puno? Onoliko koliko je potrebno za ostvarenje zadanih ciljeva, i još malo više, jer osim što smo fokusirani na ostvarenje zacrtanog, razvoj nam je konstanta. Beskompromisno smo predani kvaliteti i profesionalizmu. I zato, ako ste osoba koja želi svojim predanim i odgovornim radom pridonositi uspjehu našeg tima te se profesionalno razvijati, javite nam se jer tražimo:

Savjetnika za odnose s javnošću (ž/m)

Manjgura

Opis radnog mjesta:
•    vođenje srednjih i malih klijenata – izrada i provedba strategija i planova za klijente
•    savjetovanje i dnevna komunikacija s klijentima i medijima
•    priprema i vođenje PR kampanja – offline i online
•    sudjelovanje i nadgledanje poslova istraživanja i analize
•    priprema dokumenata, programa, izvještaja, prezentacija i drugih materijala
•    organizacija javnih događanja, moderiranje
•    sudjelovanje u razvoju mlađih članova tima – mentorstvo

OD VAS OČEKUJEMO:

Potrebne kompetencije:
•    poznavanje poslovnih procesa u odnosima s javnošću (odnosi s klijentima, medijima, drugim dionicima)
•    visoka razina pismenosti, na hrvatskom i engleskom jeziku, medijska pismenost
•    poznavanje medijske scene u Hrvatskoj (medijska scena u regiji je dodatna prednost)
•    poznavanje zakonitosti komunikacije na digitalnim platformama – društvene mreže
•    kreativnost i prilagodljivost, prepoznavanje PR prilika za klijente i tvrtku
•    prezentacijske i prodajne vještine
•    timski rad i kolegijalnost
•    savjesnost, snalažljivost i preciznost u izvršavanju zadataka
•    proaktivan i odgovoran pristup vlastitim područjima odgovornosti
•    učinkovitost i samostalnost u rješavanju problema
•    napredno znanje rada na računalu (MS Office paket, Internet, e-mail)
•    spremnost na fleksibilno (produženo) radno vrijeme
•  sposobnost kvalitetnog rada i u visokozahtjevnim situacijama (pritisak rokova, brza reakcija na istovremeni priljev više hitnih zadataka, dorađivanje zadataka dok se ne postigne tražena kvaliteta i sl.)

Stručna sprema:
• minimalno VSS – društvene znanosti uz prednost studijima komunikologije, novinarstva i politologije – ali u obzir dolaze i „priučeni“ stručnjaci s talentom, strašću i iskustvom

Potrebno radno iskustvo:
• minimalno 5 godina iskustva u odnosima s javnošću ili ukupno 5 godina iskustva u novinarstvu i odnosima s javnošću

Vozačka dozvola:
• B kategorija

NUDIMO VAM:

Vrsta posla:
• stalni radni odnos

Posebne pogodnosti:
• rad u priznatom stručnom timu koji ostvaruje vrhunske rezultate

Svoju molbu i životopis pošaljite na e-mail: posao@manjgura.hr, najkasnije do utorka, 5. travnja 2016.